Symfony Mailer Log (1.0.0-alpha2) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: List
or: ତାଲିକା

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Account
or: ଖାତା
