Drupal Symfony Mailer Log (1.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Subject
sk: Predmet

en: Default
sk: Predvolené

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Mail
sk: Pošta

en: Created
sk: Vytvorené

en: Page
sk: Strana

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Account
sk: Účet

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »
