Symfony Mailer Log (1.0.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Default
ar: الافتراضي

en: Theme
ar: حلة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Page
ar: الصفحة

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Ascending
ar: تصاعديا

en: Descending
ar: تنازليا

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Account
ar: الحساب

en: - All -
ar: - الكل -

en: Operations links
ar: روابط العمليات
