Symfony Mailer Log (1.0.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Subject
ast: Asuntu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Created
ast: Fechu

en: Page
ast: Páxina

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De
