Symfony Mailer Log (1.0.0-alpha4) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Subject
el: Θέμα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Theme
el: Θέμα

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Page
el: Σελίδα

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Account
el: Λογαριασμός

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -
