Symfony Mailer Log (1.0.0-alpha4) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Type
fil: Uri

en: List
fil: Listahan

en: Subject
fil: Paksa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Created
fil: Inilikha

en: Page
fil: Pahina

en: To
fil: Para kay

en: From
fil: Mula kay

en: Account
fil: Akawnt
