Symfony Mailer Log (1.0.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: List
fr: Lister

en: Subject
fr: Objet

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Default
fr: Par défaut

en: Theme
fr: Thème

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Mail
fr: Courriel

en: Created
fr: Créé

en: To
fr: À

en: From
fr: A partir de

en: Ascending
fr: Ascendant

en: Descending
fr: Descendant

en: Sort by
fr: Trier par

en: Headers
fr: Entêtes

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Account
fr: Compte

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Sub type
fr: Sous type

en: Operations links
fr: Liens d'actions

en: Reply-to
fr: Répondre à
