Symfony Mailer Log (1.0.0-alpha4) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Type
ml: തരം

en: List
ml: പട്ടിക

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Mail
ml: മെയിൽ
