Symfony Mailer Log (1.0.0-alpha4) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Theme
mn: Загвар

en: Mail
mn: Шуудан

en: Created
mn: Үүссэн

en: Page
mn: Хуудас
