Symfony Mailer Log (1.0.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: ID
mr: आय डी

en: Mail
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Page
mr: पान

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Account
mr: खाते
