Drupal Symfony Mailer Log (1.0.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Subject
ne: विषय

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: ID
ne: परिचय

en: Mail
ne: पत्र

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Page
ne: पृष्ठ

en: To
ne: लाई

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Account
ne: खाता

en: « First
ne: « पहिलो
