Symfony Mailer Log (1.0.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Subject
sq: Subjekti

en: Reset
sq: Rifillo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Created
sq: Krijuar

en: Page
sq: Faqe

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Account
sq: Profili
