Symfony Mailer Log (1.0.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Page
ta: பக்கம்
