Symfony Mailer Log (1.0.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Theme
ta: தீம்

en: Mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Page
ta: பக்கம்

en: To
ta: பெறுநர்

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: Ascending
ta: ஏறுமுகமான

en: Descending
ta: இறங்குமுகமான

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Account
ta: கணக்கு

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
