Symfony Mailer Log (1.2.0-alpha1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Subject
af: Onderwerp

en: Reset
af: Herstel

en: Default
af: Verstek

en: Mail
af: E-pos

en: Created
af: Geskep

en: Page
af: Bladsy

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Apply
af: Pas toe

en: Account
af: Rekening

en: - All -
af: - Alle -
