Symfony Mailer Log (1.2.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: List
bn: তালিকা

en: Subject
bn: বিষয়

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: To
bn: বরাবর

en: Account
bn: এ্যাকাউন্ট
