Symfony Mailer Log (1.2.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Subject
cs: Předmět

en: Default
cs: Výchozí

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Mail
cs: E-mail

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Page
cs: Stránka

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Account
cs: Účet

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Operations links
cs: Odkazy na operace
