Symfony Mailer Log (1.2.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Subject
gu: વિષય

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Mail
gu: મેઇલ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Descending
gu: ઉતરતા

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Account
gu: ખાતુ
