Symfony Mailer Log (1.2.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Subject
hr: Naziv

en: Reset
hr: Poništi

en: Default
hr: Zadano

en: Theme
hr: Tema

en: Mail
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: Page
hr: Stranica

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Account
hr: Račun
