Symfony Mailer Log (1.2.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Subject
ka: სათაური

en: Created
ka: შექმნილია

en: Page
ka: გვერდი

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: - All -
ka: - ყველა -
