Symfony Mailer Log (1.2.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: List
oc: Listar

en: Subject
oc: Objècte

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Default
oc: Per defaut

en: Theme
oc: Tèma

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Page
oc: Pagina

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Ascending
oc: Ascendent

en: Descending
oc: Descendent

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Account
oc: Compte

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
