Symfony Mailer Log (1.2.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Type
ru: Тип

en: List
ru: Список

en: Subject
ru: Тема

en: Reset
ru: Сбросить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Theme
ru: Тема

en: Mail
ru: Почта

en: Created
ru: Создано

en: Page
ru: Страница

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: Ascending
ru: По возрастанию

en: Descending
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Account
ru: Учётная запись

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Operations links
ru: Ссылки операций

en: Reply-to
ru: Ответить
