Symfony Mailer Log (1.2.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Subject
sl: Zadeva

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Default
sl: Privzeto

en: Theme
sl: Tema

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Page
sl: Stran

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Account
sl: Račun
