Symfony Mailer Log (1.2.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Subject
sr: Предмет

en: Default
sr: Подразумевано

en: Theme
sr: Тема

en: ID
sr: ИД

en: Mail
sr: Пошта

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по
