Drupal Symfony Mailer Log (1.2.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Type
sv: Typ

en: List
sv: Lista

en: Subject
sv: Ämne

en: Reset
sv: Återställ

en: Default
sv: Förvald

en: Theme
sv: Tema

en: Mail
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: Page
sv: Sida

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Ascending
sv: Stigande

en: Descending
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Account
sv: Konto

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Sub type
sv: Undertyp

en: Operations links
sv: Länkar till funktioner
