Symfony Mailer Log (1.2.0-alpha1) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: Ascending
th: เรียงน้อยไปมาก

en: Descending
th: เรียงจากมากไปน้อย

en: Account
th: บัญชีผู้ใช้

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Operations links
th: ลิงค์สำหรับการปฏิบัติการ
