Drupal Symfony Mailer Log (1.2.0-beta1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Subject
bg: Тема

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: Created
bg: Създадено

en: Page
bg: Страница

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Apply
bg: Търси

en: Account
bg: Акаунт
