Drupal Symfony Mailer Log (1.2.0-beta1) - en to de translation catalogue (26 entries)

en: Type
de: Typ

en: List
de: Liste

en: Subject
de: Betreff

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Default
de: Standard

en: Mail
de: E-Mail

en: Created
de: Erstellt

en: Page
de: Seite

en: To
de: An

en: From
de: Von

en: Ascending
de: Aufsteigend

en: Descending
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: Headers
de: Kopfzeilen

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: Account
de: Benutzerkonto

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Sub type
de: Subtyp

en: Operations links
de: Aktionslinks

en: HTML body
de: HTML-Textkörper

en: Text body
de: Textkörper

en: Reply-to
de: Antwort-Adresse
