Drupal Symfony Mailer Log (1.2.0-beta1) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Subject
eo: Temo

en: Reset
eo: Restarigu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: Created
eo: Kreita

en: Page
eo: Paĝo

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Account
eo: Konto

en: - All -
eo: - Ĉio -
