Drupal Symfony Mailer Log (1.2.0-beta1) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: Reset
et: Tühista

en: Default
et: Vaikimisi

en: Theme
et: Teema

en: Mail
et: E-post

en: Created
et: Loodud

en: Page
et: Lehekülg

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Account
et: Konto

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Operations links
et: Toimingute lingid
