Drupal Symfony Mailer Log (1.2.0-beta1) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Subject
gl: Asunto

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Theme
gl: Tema

en: Mail
gl: Correo-e

en: Created
gl: Creado

en: Page
gl: Páxina

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Account
gl: Conta

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
