Drupal Symfony Mailer Log (1.2.0-beta1) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: Type
id: Jenis

en: List
id: Daftar

en: Subject
id: Judul

en: Default
id: Bawaan

en: Theme
id: Tema

en: Mail
id: Email

en: Created
id: Dibuat

en: Page
id: Halaman

en: To
id: Untuk

en: From
id: Dari

en: Ascending
id: Menaik

en: Descending
id: Menurun

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Account
id: Keanggotaan

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: « First
id: « Pertama

en: Last »
id: Terakhir »

en: Operations links
id: Tautan operasi
