Drupal Symfony Mailer Log (1.2.0-beta1) - en to it translation catalogue (21 entries)

en: Type
it: Tipo

en: List
it: Elenco

en: Subject
it: Oggetto

en: Reset
it: Ripristina

en: Default
it: Predefinito

en: Theme
it: Tema

en: Created
it: Creato

en: Page
it: Pagina

en: To
it: A

en: From
it: Da

en: Ascending
it: Crescente

en: Descending
it: Decrescente

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Account
it: Profilo

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Operations links
it: Link operativi
