Drupal Symfony Mailer Log (1.2.0-beta1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Page
ku: پەڕە

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Account
ku: هەژمار
