Drupal Symfony Mailer Log (1.2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Subject
pl: Tytuł

en: Reset
pl: Resetuj

en: Default
pl: Domyślny

en: Theme
pl: Skórka

en: Mail
pl: Poczta

en: Created
pl: Utworzono

en: Page
pl: Strona

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Account
pl: Konto

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Operations links
pl: Odnośniki do czynności
