Drupal Symfony Mailer Log (1.2.0-beta1) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Subject
te: విషయం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Theme
te: అలంకారం

en: Mail
te: మెయిల్

en: Created
te: సృష్టితం

en: Page
te: పేజీ

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: Ascending
te: ఆరోహణ

en: Descending
te: అవరోహణ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Account
te: ఖాతా

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
