Drupal Symfony Mailer Log (1.2.0-beta1) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Subject
ur: موضوع

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Default
ur: طے شدہ

en: ID
ur: شناخت

en: Mail
ur: مراسلہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
