Drupal Symfony Mailer Log (1.2.0-beta2) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Type
fil: Uri

en: List
fil: Listahan

en: Subject
fil: Paksa

en: Created
fil: Inilikha

en: To
fil: Para kay

en: From
fil: Mula kay

en: Account
fil: Akawnt
