Drupal Symfony Mailer Log (1.2.0-beta2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Theme
is: Þema

en: ID
is: Kenni

en: Mail
is: Póstur

en: Created
is: Stofnað

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Account
is: Aðgangur
