Drupal Symfony Mailer Log (1.2.0-beta2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: List
ja: リスト

en: Subject
ja: 件名

en: Theme
ja: テーマ

en: Mail
ja: メール

en: Created
ja: 作成

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: Account
ja: アカウント

en: Error message
ja: エラーメッセージ
