Drupal Symfony Mailer Log (1.2.0-beta2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Account
km: គណនី

en: Error message
km: សារ​កំហុស
