Drupal Symfony Mailer Log (1.2.0-beta2) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: ID
mr: आय डी

en: Mail
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: Account
mr: खाते
