Drupal Symfony Mailer Log (1.2.0-beta2) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: List
oc: Listar

en: Subject
oc: Objècte

en: Theme
oc: Tèma

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Account
oc: Compte

en: Error message
oc: Messatge d'error
