Drupal Symfony Mailer Log (1.2.0-beta3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: List
nn: Liste

en: Subject
nn: Emne

en: Created
nn: Laga

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Account
nn: Konto
