Drupal Symfony Mailer Log (1.2.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: List
bn: তালিকা

en: Subject
bn: বিষয়

en: To
bn: বরাবর

en: Account
bn: এ্যাকাউন্ট

en: Error message
bn: ত্রুটি সম্পর্কিত বার্তা
