Drupal Symfony Mailer Log (1.2.0) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Headers
kn: ಹೆಡರ್‌ಗಳು

en: Account
kn: ಖಾತೆ

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ
