Drupal Symfony Mailer Log (1.2.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Type
tr: Tip

en: List
tr: Liste

en: Subject
tr: Konu

en: Theme
tr: Tema

en: Mail
tr: Posta

en: Created
tr: Oluşturulma

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: Account
tr: Hesap

en: Error message
tr: Hata mesajı
