Drupal Symfony Mailer Log (1.2.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: List
vi: Danh sách

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Theme
vi: Sắc thái

en: ID
vi: Mã

en: Mail
vi: Thư

en: Created
vi: Tạo bởi

en: To
vi: Đến

en: From
vi: Từ

en: Account
vi: Tài khoản

en: Error message
vi: Thông báo lỗi
