Drupal Symfony Mailer Log (1.2.1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Theme
ca: Tema

en: Mail
ca: Correu

en: Created
ca: Creat

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Account
ca: Compte

en: Error message
ca: Missatge d'error
