Drupal Symfony Mailer Log (1.2.1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Subject
fi: Aihe

en: Theme
fi: Teema

en: Mail
fi: Sähköposti

en: Created
fi: Luotu

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Account
fi: Käyttäjätili

en: Error message
fi: Virheviesti
